Tekuté prostředky

 
Pro správný provoz chemické toalety je bezpodmínečně nutné používat rozkladovou chemii do WC odpadní nádrže.

V naší nabídce naleznete:
Aleco – sanitární přípravky bez formaldehydů
Výrobce Aleco vyvinul pro naši společnost řadu přípravků Killer. Tyto prostředky se vyznačují velmi dobrým průběhem rozkladu fekálií při zachování dlouho trvající vůně. Prostředky nabízíme ve dvou provedení rozkladové chemie a to aroma Killer Blue Marine a Killer Green Borovice. Pro splachování přípravek Killer Red s aroma květin.

Agachem – sanitární přípravky bez formaldehydů
Pro společnost Agachem zajišťujeme distribuci výrobků pro Českou republiku a Slovensko kde na trh vstupujeme s řadou výrobků Agachem 2l, Agachem 5l, Agachem super koncentrát 1l. Výrobky se prezentují příjemnou vůní a svojí univerzálností s použitím pro odpadní i splachovací nádrž.

Blue Toilet Power – sanitární přípravky bez formaldehydů
Společnost Inchema vyvinula vlastní přípravek Blue Toilet Power pro přepravce osob ČSAD Praha, Student Agenci, Letiště Kbely a další. Po zkušenostech z takto náročných provozů jsme se rozhodli přinést tento výrobek k na maloobchod v balení Blue Toilet Power 1l, 2l, 5l, s výrazným svěžím aroma. Výrobek je vhodný pro odpadní i splachovací nádrž.

Používejte pouze atestované přípravky s bezpečnostními listy. Vaše přenosné mobilní WC tak bude i při častém používání komfortní, bez zápachu a usazenin.

U výše uvedených výrobků zajišťujeme distribuci výrobků pro Českou republiku a Slovensko pro velkoobchodní prodej, maloobchod formou e-shopu a partnerských prodejců. U výrobku Aleco jsme dodavatelem pro Bauhaus ČR.
 

Zobrazen 1. – 9. z 18 výsledků