Tekuté prostředky

 
Pro správný provoz chemické toalety je bezpodmínečně nutné používat rozkladovou chemii do WC odpadní nádrže a sanitární chemii do splachovací nádrže.

V naší nabídce naleznete:

Aleco – rozkladové a sanitární přípravky bez formaldehydů
Výrobce Aleco vyvinul pro naši společnost řadu přípravků Campi. Tyto prostředky se vyznačují velmi dobrým průběhem rozkladu fekálií při zachování dlouho trvající vůně. Prostředky nabízíme ve dvou provedení rozkladové chemie a to aroma Campi Blue Marine a Campi Green Borovice. Pro splachování přípravek Campi Red s aroma květin.

Agachem – rozkladové a sanitární přípravky bez formaldehydů
Pro společnost Agachem zajišťujeme distribuci výrobků pro Českou republiku a Slovensko kde na trh vstupujeme s řadou výrobků Agachem 2l, Agachem 5l, Agachem super koncentrát 1l. Výrobky se prezentují příjemnou vůní a svojí univerzálností s použitím pro odpadní i splachovací nádrž.

Fountain – rozkladové a sanitární přípravky bez formaldehydů
Výrobce Fountain vyvinul pro naši společnost řadu přípravků Killer. Tyto prostředky se vyznačují velmi dobrým průběhem rozkladu fekálií při zachování dlouho trvající vůně. Prostředky nabízíme ve dvou provedení rozkladové chemie a to aroma Killer Blue Marine a Killer Green Borovice. Pro splachování přípravek Killer Red s aroma květin.

Používejte pouze atestované přípravky s bezpečnostními listy. Vaše přenosné mobilní WC tak bude i při častém používání komfortní, bez zápachu a usazenin.

U výše uvedených výrobků zajišťujeme distribuci výrobků pro Českou republiku a Slovensko pro velkoobchodní prodej, maloobchod formou e-shopu a partnerských prodejců.
 

Zobrazen 1. – 9. z 23 výsledků